AKUMULATOR 12V/22AH-MW MW Power
The Symbol : 12V/22AH-MW
The Availability Of : Average quantity 11 pcs.
Price: 251.89
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 12V/22AH-MW
The Availability Of : Average quantity 11 pcs.
Price: 251.89
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 22 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 6.7 A |
| Złącze: | śruba M6 |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Żywotność akumulatora: | 6 ... 9 lat |
| Waga: | 6.82 kg |
| Wymiary: | 181 x 76 x 167 mm |
| Producent / Marka: | MW Power |
| Gwarancja: | 2 lata |
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl