AKUMULATOR 12V/7AH-SECURBOX
Symbol : 12V/7AH-SECURBOX
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 143 stk.
Preis: 56.56
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : 12V/7AH-SECURBOX
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 143 stk.
Preis: 56.56
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 7 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | < 2.1 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T1 |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Waga: | 1.8 kg |
| Wymiary: | 151 x 65 x 93 mm |
| Producent / Marka: | SECURBOX |
| Gwarancja: | 2 lata |
TECHTRU SP. Z O.O.
ul. Przyczółkowa 227
02-962 Warszawa
Poland
info@techtru.pl
TECHTRU SP. Z O.O.
ul. Przyczółkowa 227
02-962 Warszawa
Poland
info@techtru.pl