AKUMULATOR 12V/9AH-UL ULTRACELL
The Symbol : 12V/9AH-UL
The Availability Of : Average quantity 17 pcs.
Price: 108.26
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 12V/9AH-UL
The Availability Of : Average quantity 17 pcs.
Price: 108.26
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 9 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | < 2.7 A |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | Typ T2 |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Waga: | 2.16 kg |
| Wymiary: | 150 x 65 x 100 mm |
| Producent / Marka: | ULTRACELL |
| Gwarancja: | 2 lata |
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
DELTA-OPTI Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl