AKUMULATOR DO ELEKTRONARZĘDZI PTBO18V4-GC Zamiennik Bosch 18V 4 Ah Green Cell
Symbol: PTBO18V4-GC
Dostępność: Średnia ilość 15 szt.
Cena: 190.53
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: PTBO18V4-GC
Dostępność: Średnia ilość 15 szt.
Cena: 190.53
Akumulator o pojemności 4 Ah kompatybilny z systemem Bosch 18V
| Kompatybilność: | Zamiennik Bosch 18V |
| Napięcie znamionowe: | 18 V |
| Pojemność akumulatora: | 4 Ah |
| Rodzaj ogniw: | Li-Ion |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: | ![]() |
| Zabezpieczenie termiczne: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem akumulatora: | ![]() |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: | ![]() |
| Wskaźnik stanu baterii: | ![]() |
| Waga: | 0.58 kg |
| Wymiary: | 114 x 74 x 62 mm |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
