AKUMULATOR DO TESTERÓW CCTV BAT-I51 7.4 V DELTA TESTER
Symbol : BAT-I51
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 31 stk.
Preis: 66.42
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : BAT-I51
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 31 stk.
Preis: 66.42
Akumulator Li-Ion
7.4V 3350mAh do testerów kamer - podtrzymuje zasilanie urządzenia i pozwala pracować w terenie bez stałego źródła prądu.
| Napięcie znamionowe: | 7.4 V |
| Pojemność akumulatora: | 3.35 Ah |
| Napięcie ładowania akumulatora: | max. 8.4 V |
| Typ akumulatora: | Li-Ion |
| Kompatybilność: |
|
| Wymiary: | 75 x 40 x 21 mm |
| Waga: | 0.105 kg |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl