AKUMULATOR DO TESTERÓW CCTV BAT-V5-H 7.6 V DELTA TESTER
Symbol: BAT-V5-H
Dostępność: Średnia ilość 25 szt.
Cena: 152.21
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BAT-V5-H
Dostępność: Średnia ilość 25 szt.
Cena: 152.21
Akumulator Li-Ion
7.6V 7800mAh do testerów kamer - podtrzymuje zasilanie urządzenia i pozwala pracować w terenie bez stałego źródła prądu.
| Napięcie znamionowe: | 7.6 V |
| Pojemność akumulatora: | 7.8 Ah |
| Napięcie ładowania akumulatora: | max. 8.7 V |
| Typ akumulatora: | Li-Ion |
| Kompatybilność: |
|
| Wymiary: | 123 x 75 x 15 mm |
| Waga: | 0.255 kg |
| Producent / Marka: | DELTA TESTER |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl
Delta-Opti Matysiak sp. k.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
info@delta.poznan.pl