AKUMULATOR AKU-AA-2600/GC*P16 1.2 V Ni-MH HR6, AA Green Cell
Symbol : AKU-AA-2600/GC*P16
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 20 stk.
Preis: 151.07
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : AKU-AA-2600/GC*P16
Die Verfügbarkeit von : Średnia dostępność 20 stk.
Preis: 151.07
Akumulator NiMH firmy Green Cell
| W opakowaniu: | 16 szt. Podana cena za opakowanie |
| Napięcie znamionowe: | 1.2 V |
| Pojemność akumulatora: | 2600 mAh |
| Typ akumulatora: | Ni-MH |
| Rozmiar: | HR6, AA |
| Waga: | 0.029 kg |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl