BEZPRZEWODOWY KONTAKTRON ARD324-W2(868) DAHUA
Symbol: ARD324-W2(868)
Dostępność: Mała ilość 2 szt.
Cena: 168.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: ARD324-W2(868)
Dostępność: Mała ilość 2 szt.
Cena: 168.51
Bezprzewodowy czujnik ARD324-W2(868) (kontaktron) wykorzystywany jest do ochrony okien i drzwi
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe DAHUA |
| Detekcja: | Otwarcie drzwi lub okna |
| Odległość otwarcia styków kontaktronu: | ~ 40 mm |
| Sygnalizacja alarmu: | Sygnał do centrali alarmowej |
| Zakres częstotliwości: | 868 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | max. 1200 m (otwarta przestrzeń) |
| Wejścia alarmowe: | 1 szt. NO / NC / Licznik impulsów |
| Bateria: | 1 x CR123A 3 V (w zestawie) |
| Czas pracy na baterii: | ~ 3 lata |
| Pobór prądu: | 60 mA |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: |
|
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 2 lata |
Karta katalogowa producenta EN
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com