CYFROWA SONDA TEMPERATURY BLEBOX-PROBE-5M
Symbol: BLEBOX-PROBE-5M
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 41.11
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: BLEBOX-PROBE-5M
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 41.11
Wodoodporna, precyzyjna sonda cyfrowa wyposażona w przewód odporny na działanie warunków atmosferycznych
| Współpraca: | THERMOBOX/BLEBOX, TEMP-SENSOR-PRO/BLEBOX, TEMP-SENSOR-AC/BLEBOX |
| Detekcja: | Temperatura |
| Zakres pomiarowy: | -55 °C ... 125 °C |
| Dokładność pomiaru: | ± 0.5 °C ( -10 ... 85 °C ) |
| Zasilanie: | 3 ... 5.5 V DC |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Metalowa, Tworzywo samogasnące PVC |
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Waga: | 0.1 kg |
| Wymiary: | Ø 6 x 30 mm |
| Długość przewodu: | 5 m |
| Producent / Marka: | BleBox |
| Gwarancja: | 2 lata |
BLEBOX sp. z o.o.
ul. Stanisława Kunickiego 63
54-616 Wrocław
Poland
info@blebox.pl