DOMOFON OR-DOM-BA-932/W Vibell
Symbol : OR-DOM-BA-932/W
Die Verfügbarkeit von : Mało 1 stk.
Preis: 528.30
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : OR-DOM-BA-932/W
Die Verfügbarkeit von : Mało 1 stk.
Preis: 528.30
| BRAMOFON: | |
| Liczba przycisków (lokatorów): | 1 |
| Wbudowany czytnik zbliżeniowy : | 13.56 MHz S50 |
| Kolor: | Czarny |
| Mocowanie: | Natynkowe |
| Wybrane cechy: |
|
| Klasa szczelności: | IP65 |
| Pobór prądu: | ≤ 30 mA (tryb czuwania) ≤ 70 mA (praca) |
| Temperatura pracy: | - 40 °C ... 50 °C |
| Waga: | 0.262 kg |
| Wymiary: | 48 x 133 x 19 mm |
| UNIFON: | |
| Komunikacja: | przez przewód (duplex) |
| Długość przewodu: |
|
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | 15 V DC (zasilacz w komplecie) |
| Temperatura pracy: | - 10 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.218 kg |
| Wymiary: | 84 x 197 x 35 mm |
| Producent / Marka: | Vibell |
| Gwarancja: | 2 lata |
ORNO GROUP SP. Z O.O.
ul. Rolników 437 437
44-141 Gliwice
Poland
info@orno.pl