SYGNALIZATOR WEWNĘTRZNY SOW-300-R SATEL
Symbol: SOW-300-R
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 61.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SOW-300-R
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 61.37
Wewnętrzny sygnalizator optyczny SOW-300-R z zespołem super jasnych diod LED
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Pobór prądu: | max. 44 mA |
| Poziom natężenia dźwięku: | ![]() |
| Wybrane funkcje: |
|
| Kolor: | Czerwony |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.05 kg |
| Wymiary: | Ø 97 x 37 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
