SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SP-6500-R SATEL
Symbol: SP-6500-R
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 228.49
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP-6500-R
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 228.49
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Urządzenie posiada 2 wejścia sterujące - możliwość wyboru sposobu sterowania
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
Wewnętrzna osłona z blachy ocynkowanej stanowi dodatkową ochronę elementów elektroniki przed uszkodzeniem mechanicznym
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Akumulator wewnętrzny: | ![]() |
| Kolor: | Czerwony |
| Temperatura pracy: | -25 °C ... 70 °C |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Maksymalny pobór prądu: | 600 mA |
| Waga: | 0.760 kg |
| Wymiary: | 298 x 197 x 72 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
