AKUMULATOR AKU-AAA-950/GC*P8 1.2 V Ni-MH HR03, AAA Green Cell
Symbol: AKU-AAA-950/GC*P8
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 52.60
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: AKU-AAA-950/GC*P8
Dostępność: Średnia ilość 16 szt.
Cena: 52.60
Akumulator NiMH firmy Green Cell
| W opakowaniu: | 8 szt. Podana cena za opakowanie |
| Napięcie znamionowe: | 1.2 V |
| Pojemność akumulatora: | 950 mAh |
| Typ akumulatora: | Ni-MH |
| Rozmiar: | HR03, AAA |
| Waga: | 0.012 kg |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl