BEZPRZEWODOWY EKSPANDER WEJŚCIA DS-PM1-I1-WE AX PRO Hikvision
The Symbol : DS-PM1-I1-WE
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 75.34
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : DS-PM1-I1-WE
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 75.34
Ekspander DS-PM1-I1-WE pozwala połączyć czujkę przewodową do systemu bezprzewodowego HIKVISION AX PRO
Urządzenie może równiez pełnić funkcję wejścia strefowego
Dodatkową funkcjonalność zapewnia osobne wejście sabotażowe TAMPER oraz dodatkowe programowalne wejście/wyjście
Ponadto ekspander został wyposażony w możliwość zasilenia przewodowej czujki napięciem 3V DC oraz wbudowany akcelerometr mający za zadanie wykrycie sabotażu urządzenia
| Współpraca: | Bezprzewodowe systemy alarmowe HIKVISION AX PRO |
| Obsługa: | 1 szt. - wejście alarmowe 1 szt. - wejście TAMPER 1 szt. - wejście antymaskingu / Wyjście alarmowe |
| Pasmo częstotliwości: | 868 MHz |
| Zasięg komunikacji radiowej (w terenie otwartym): | 1700 m @ ≤ 10 kbit/s |
| Wyjście sabotażowe: | Wykrywanie sabotażu - detekcja zmiany położenia urządzenia za pomocą akcelerometru |
| Zasilanie: | 3 x Bateria : CR123A 3 V (w komplecie) |
| Wybrane cechy: |
|
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.08 kg |
| Wymiary: | 102 x 41 x 23 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401879 |
| Gwarancja: | 2 lata |
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com