CZUJNIK TEMPERATURY I WILGOTNOŚCI THW-01 Wi-Fi ZAMEL
Symbol: THW-01
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 171.51
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: THW-01
Dostępność: Mała ilość 3 szt.
Cena: 171.51
Czujka temperatury THW-01 służy do dokonywania pomiarów temperatury i wilgotności w pomieszczeniu
Urządzenie ma możliwość współpracy z aplikacją SUPLA dla urządzeń mobilnych
SUPLA to otwarty i niezależny projekt pozwalający na bezprzewodowe zarządzanie czujnikami oraz sterownikami, dzięki którym możemy zbudować system inteligentnego domu
| Współpraca: | SUPLA |
| Detekcja: | Temperatura / wilgotność względna |
| Zakres pomiarowy: | -20 °C ... 55 °C ± 0.5 °C |
| Pomiar wilgotności: | 0 % ... 99 % ± 5 % |
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz WiFi IEEE 802.11 b/g/n |
| Zasięg komunikacji radiowej: | Zasięg ograniczony jedynie dostępnością sieci Wi-Fi |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Wybrane cechy: |
|
| Kolor: | Biały |
| Zasilanie: | 5 V DC micro USB |
| Pobór prądu: | 450 mA |
| Temperatura pracy: | -25 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | max. 99 % (bez kondensacji) |
| Klasa szczelności: | IP20 |
| Waga: | 0.03 kg |
| Wymiary: | Ø 50 x 26 mm |
| Producent / Marka: | ZAMEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
ZAMEL sp. z o.o.
ul. Zielona 27
43-200 Pszczyna
Poland
info@zamel.pl