INTELIGENTNE GNIAZDO ELEKTRYCZNE ATLO-P1-EWELINK Wi-Fi, eWeLink
Symbol : ATLO-P1-EWELINK
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 44 stk.
Preis: 33.46
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : ATLO-P1-EWELINK
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 44 stk.
Preis: 33.46
Inteligentne gniazdo elektryczne ATLO-P1-EWELINK pozwala sterować podłączonymi do niego urządzeniami za pomocą aplikacji mobilnej
Do prawidłowego funkcjonowania urządzenia niezbędne jest połączenie go z siecią Wi-Fi z dostępem do Internetu
Poza bezpośrednim sterowaniem, urządzenie posiada możliwość zaprogramowania harmonogramu załączania i wyłączania oraz powiązania z różnymi zdarzeniami systemowymi
Kontrola głosem umożliwia sterowanie urządzeniem poprzez polecenia głosowe z Amazon Alexa lub Asystentem Google (wymagany dostęp do Internetu)
eWeLink to międzynarodowa platforma automatyki domowej, która pozwala na integrację tysięcy produktów różnych producentów. System może wspierać wszystkie najpopularniejsze protokoły komunikacyjne, takie jak Wi-Fi, Zigbee, Bluetooth
Uwaga!
Sterowanie urządzeniem oraz ustawieniami harmonogramu możliwe jest jeśli urządzenie ma dostęp do sieci Internet
| Napięcie znamionowe: | 100 ... 250 V AC |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 3680 W |
| Całkowity maksymalny prąd: | 16 A |
| Liczba gniazd sieciowych: | 1 szt. |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Typ wtyczki: | CEE 7/7 |
| Uziemienie: | ![]() |
| Komunikacja bezprzewodowa: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -20 °C ... 50 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | ≤ 80 % |
| Waga: | 0.07 kg |
| Wymiary: | 50 x 50 x 84 mm |
| Producent / Marka: | ATLO |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl
