SWITCH POE / EXTENDER PFT1320 3-PORTOWY
The Symbol : PFT1320
The Availability Of : Large quantity 84 pcs.
Price: 64.76
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : PFT1320
The Availability Of : Large quantity 84 pcs.
Price: 64.76
Urządzenie PFT1320 pozwala na połączenie 2 kamer z zasilaniem PoE przy wykorzystaniu jednej linii Ethernet
Kaskadowe połączenie 2 extenderów pozwala na połączenie w ten sposób do 3 kamer
Urządzenie jest zasilane ze switcha PoE lub innego urządzenia zgodnego z tym standardem
Dzięki temu ani extender ani przyłączona do niego kamera nie wymagają dodatkowego zasilania
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Link, Act |
| Szybkość transmisji: | 10 / 100 Mb/s |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 15.4 W @ port PoE - Pierwsze urządzenie |
| Wybrane cechy: |
|
| Pobór mocy: | 0.3 W |
| Zasięg: | 100 m - Wejście 100 m - Wyjście |
| Zabezpieczenia: | ![]() |
| Obudowa: | Plastikowa |
| Zasilanie: | PoE (802.3af/at) |
| Temperatura pracy / wilgotność względna: | -30 ... 65 °C / 10 ... 90 % |
| Waga: | 0.05 kg |
| Wymiary: | 88 x 44 x 22 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
