SYGNALIZATOR WEWNĘTRZNY SPW-100 SATEL
Symbol: SPW-100
Dostępność: Duża ilość 27 szt.
Cena: 61.37
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SPW-100
Dostępność: Duża ilość 27 szt.
Cena: 61.37
Sygnalizator wewnętrzny SPW-100 charakteryzuje się dużą głośnością i niezawodnością, a także neutralną linią wzorniczą umożliwiającą jego zastosowanie w dowolnym wnętrzu
Estetyczny wygląd sygnalizatora pozwala na jego stosowanie wewnątrz każdego chronionego obiektu
Kilka opcji sygnalizacji akustycznej do wyboru przez użytkownika, według indywidualnych upodobań
Sygnalizatory SPW-100 mogą współpracować z dowolnym źródłem sygnału alarmowego
| Pobór prądu: | max. 120 mA |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Poziom natężenia dźwięku: | około 120 dB |
| Zasilanie: | ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 60 °C |
| Współpracujące systemy: |
|
| Wymiary: | 130 x 130 x 40 mm |
| Waga: | 0.16 kg |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl