SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SP-500-BL SATEL
Symbol: SP-500-BL
Dostępność: Mała ilość 2 szt.
Cena: 149.17
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: SP-500-BL
Dostępność: Mała ilość 2 szt.
Cena: 149.17
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny przeznaczony do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i napadu
Sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika piezoelektrycznego
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
Układ elektroniki sygnalizatora jest wykonany techniką SMD i zabezpieczony impregnatem przed niekorzystnym wpływem warunków atmosferycznych, co zapewnia wysoką niezawodność urządzenia
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Wybrane funkcje: | Ochrona antysabotażowa (detekcja oderwania od podłoża oraz otwarcia obudowy) |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Maksymalny pobór prądu: | 285 mA |
| Akumulator wewnętrzny: | ![]() |
| Kolor: | Niebieski |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 60 °C |
| Waga: | 0.66 kg |
| Wymiary: | 300 x 195 x 97 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
