SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SPL-2010-R SATEL
The Symbol : SPL-2010-R
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 187.05
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SPL-2010-R
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 187.05
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SPL-2010-R funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (miganiem lampy koloru czerwonego) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności)
Urządzenie posiada 2 wejścia sterujące - możliwość wyboru sposobu sterowania
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
Wewnętrzna osłona z blachy ocynkowanej stanowi dodatkową ochronę elementów elektroniki przed uszkodzeniem mechanicznym
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Maksymalny pobór prądu: | 550 mA |
| Akumulator wewnętrzny: | ![]() |
| Temperatura pracy: | -35 °C ... 60 °C |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Waga: | 0.8 kg |
| Wymiary: | 300 x 195 x 97 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
