ADAPTER SIECIOWY TL-PA7027P-KIT TP-LINK
The Symbol : TL-PA7027P-KIT
The Availability Of : Small quantity 2 pcs.
Price: 430.73
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : TL-PA7027P-KIT
The Availability Of : Small quantity 2 pcs.
Price: 430.73
TL-PA7027P KIT to zestaw adapterów Powerline klasy AV1000, który umożliwia stworzenie sieci przewodowej w dowolnym gniazdku elektrycznym w domu - bez potrzeby układania nowych kabli. Dwa porty RJ45 oferują szybkie połączenia z urządzeniami takimi jak telewizory, konsole czy dekodery, a gniazdo przelotowe pozwala nie tracić kontaktu sieciowego. Standard HomePlug AV2, prędkość do 1000 Mbps, zasięg do 300 m i tryb oszczędzania energii czynią ten zestaw idealnym wyborem do rozbudowy sieci w prosty i skuteczny sposób.
| Porty LAN: | 2 x Gigabit Ethernet |
| Standardy: | HomePlug AV1.1, HomePlug AV2.0, IEEE1901, IEEE802.3, IEEE802.3x, IEEE802.3u, IEEE802.3ab |
| Modulacja: | OFDM |
| Zabezpieczenia: | 128-bit szyfrowanie AES |
| Diody LED: | Power, Powerline, Ethernet |
| Szybkość transmisji: | 1 Gb/s |
| Zasięg: | 300 m - W obrębie budynku |
| Pobór mocy: | max. 4 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Zarządzanie: | Darmowa aplikacja tpPLC na iOS Darmowa aplikacja tpPLC na Android |
| Certyfikaty: | CE, RoHS |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 |
| Waga: | 0.164 kg (pojedynczy element) |
| Wymiary: | 95 x 58 x 42 mm (pojedynczy element) |
| Producent / Marka: | TP-LINK |
| Gwarancja: | 3 lata |
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl
TP-LINK POLSKA sp. z o.o.
ul. Ożarowska 40/42
05-850 Duchnice
Poland
info@tp-link.pl