AKUMULATOR 12V/0.8AH-MWS MW Power
Symbol : 12V/0.8AH-MWS
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 60 stk.
Preis: 39.22
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Gratis Lieferung fehlen -,--
summe 0,00 €
Im Preis inbegriffen sind Rabatte
Symbol : 12V/0.8AH-MWS
Die Verfügbarkeit von : Duża dostępność 60 stk.
Preis: 39.22
Wysokiej jakości akumulator wykonany w technologii AGM (Absorbent Glass Mat) zapewnia niezawodność zasilania systemów podtrzymywania napięć takich jak UPS czy zasilania awaryjnego w systemach alarmowych, telewizji przemysłowej, itp.
| Pojemność akumulatora: | 0.8 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat) |
| Złącze: | JST |
| Żywotność akumulatora: | 3 ... 5 lat |
| Waga: | 0.35 kg |
| Wymiary: | 25 x 96 x 62 mm |
| Producent / Marka: | MW Power |
| Gwarancja: | 2 lata |
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl
MPL POWER ELEKTRO sp. z o.o.
ul. Handlowa 13
41-807 Zabrze
Poland
info@mplgroup.pl