AKUMULATOR 12V/5AH-7STARS
The Symbol : 12V/5AH-7STARS
The Availability Of : Large quantity 39 pcs.
Price: 51.31
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : 12V/5AH-7STARS
The Availability Of : Large quantity 39 pcs.
Price: 51.31
Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat)
| Pojemność akumulatora: | 5 Ah |
| Napięcie znamionowe: | 12 V |
| Prąd ładowania akumulatora: | max. 1.5 A |
| Złącze: | Typ T2 (F2) |
| Typ akumulatora: | Bezobsługowy akumulator AGM (Absorbent Glass Mat), VRLA |
| Żywotność akumulatora: |
|
| Waga: | 1.91 kg |
| Wymiary: | 90 x 107 x 70 mm |
| Producent / Marka: | 7STARS |
| Gwarancja: | 2 lata |
COMEX S.A.
ul. Jesienna 21
80-298 Gdańsk
Poland
info@comex.com.pl
COMEX S.A.
ul. Jesienna 21
80-298 Gdańsk
Poland
info@comex.com.pl