CZTEROKANAŁOWY PILOT UREMOTE-PRO/BLEBOX Wi-Fi
The Symbol : UREMOTE-PRO/BLEBOX
The Availability Of : Small quantity 1 pcs.
Price: 195.02
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : UREMOTE-PRO/BLEBOX
The Availability Of : Small quantity 1 pcs.
Price: 195.02
Czterokanałowy uniwersalny pilot zdalnego sterowania dla urządzeń systemu BleBox
| Zasilanie: |
|
| Komunikacja bezprzewodowa: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11g |
| Zasięg działania: | ≤ 100 m (w terenie otwartym) ≤ 40 m (wewnątrz) |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Metal + Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -20 ... 50 °C |
| Waga: | 0.058 kg |
| Wymiary: | 72 x 39 x 12 mm |
| Producent / Marka: | BleBox |
| Gwarancja: | 2 lata |
Instrukcja szybkiego uruchamiania PL
BLEBOX sp. z o.o.
ul. Stanisława Kunickiego 63
54-616 Wrocław
Poland
info@blebox.pl