CZUJKA ZALANIA WODĄ FLOOD-SENSOR/BLEBOX Wi-Fi
Symbol: FLOOD-SENSOR/BLEBOX
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 202.49
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: FLOOD-SENSOR/BLEBOX
Dostępność: Mała ilość 8 szt.
Cena: 202.49
FLOOD-SENSOR/BLEBOX to czujnik zalania, wycieku, który komunikuje się poprzez lokalną sieć WiFi (może działać bez Internetu)
Urządzenie powinno być zamontowane w miejscu możliwego wystąpienia wycieku wody oraz w miejscu, które zabezpiecza przed przypadkowym uszkodzeniem - powinno być zamocowane poziomo, nitami do dołu, przewodem do góry
Za pomocą aplikacji wBox i czujnika FLOOD-SENSOR/BLEBOX można na podstawie odczytów sterować innymi urządzeniami w systemie
Nowoczesne rozwiązania zastosowane w urządzeniach pozwalają na otrzymywanie powiadomień z aplikacji mobilnej wBox dedykowanej na smartfony i tablety z systemami iOS i Android
W aplikacji możliwe jest wyświetlanie interaktywnych wykresów zmiany wartości pomiarowych (roczna historia)
Dane przechowywane są na serwerze BleBox z możliwością ich eksportu do pliku CSV
Do pracy z pełną funkcjonalnością, urządzenie wymaga przyłączenia do domowej sieci Wi-Fi
Sterowanie urządzeniami BleBox przez chmurę wymaga dodatkowo połączenia domowej sieci z Internetem oraz włączenia funkcji "Zdalny dostęp" w konfiguracji urządzenia
Kontrola głosem umożliwia sterowanie urządzeniem poprzez polecenia głosowe z Amazon Alexa lub Asystentem Google (wymagany dostęp do Internetu)
| Współpraca: | BleBox |
| Detekcja: | Woda |
| Sygnalizacja alarmu: |
|
| Zakres częstotliwości: | 2.4 GHz Wi-Fi - IEEE 802.11g |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | |
| Zasilanie: | 5 V ... 24 V DC - USB-A (brak zasilacza w zestawie) |
| Pobór mocy: | 6 W (max) |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (ABS) |
| Kolor: | Czarny |
| Temperatura pracy: | -20 ... 50 °C |
| Waga: | 0.04 kg |
| Wymiary: | 46 x 31 x 18 mm |
| Producent / Marka: | BleBox |
| Gwarancja: | 2 lata |
Instrukcja szybkiego uruchamiania PL
BLEBOX sp. z o.o.
ul. Stanisława Kunickiego 63
54-616 Wrocław
Poland
info@blebox.pl