GNIAZDO POJEDYNCZE DGZ1BZ.01/11A-SIMON54 250 V 16 A IP44
The Symbol : DGZ1BZ.01/11A-SIMON54
The Availability Of : Small quantity 8 pcs.
Price: 36.36
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : DGZ1BZ.01/11A-SIMON54
The Availability Of : Small quantity 8 pcs.
Price: 36.36
Gniazdo pojedyncze DGZ1BZ.01/11A-SIMON54 dedykowane do współpracy z ramkami serii Simon 54 Premium
| Napięcie znamionowe: | 250 V AC |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Podtynkowe, Seria produktów Simon 54, do ramek Premium |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Wybrane cechy: | Obudowa bryzgoszczelna |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne bezhalogenowe, PC |
| Kolor: |
|
| Waga: | 0.082 kg |
| Wymiary: |
|
| Producent / Marka: | KONTAKT Simon |
| Gwarancja: | 6 lat |
Karta katalogowa producenta PL
KONTAKT - SIMON S.A.
ul. Bestwińska 21
43-500 Czechowice-Dziedzice
Poland
info@kontakt-simon.com.pl
