GNIAZDO POJEDYNCZE LE-753180 Valena Life 230 V 16 A LEGRAND
The Symbol : LE-753180
The Availability Of : Large quantity 54 pcs.
Price: 28.06
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : LE-753180
The Availability Of : Large quantity 54 pcs.
Price: 28.06
Gniazdo pojedyncze LE-753180 dedykowane do współpracy z ramkami serii Valena Life
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | automatyczne zaciski sprężynowe |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Zastosowanie: | Seria produktów Valena Life |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Kolor: | Biały |
| Waga: | 0.074 kg |
| Wymiary: | 75 x 75 x 38 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
