GNIAZDO PROSTE LE-50112 230 V 16 A LEGRAND
Symbol: LE-50112
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 154.18
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: LE-50112
Dostępność: Mała ilość 7 szt.
Cena: 154.18
Gumowe gniazdo o podwyższonej szczelności i wytrzymałości
Gniazdo wyposażone jest w blokadę kompatybilnych wtyczek
Automatyczne zaciski umożliwiają szybkie podłączenie przewodu
Wytrzymały dławik zapewnia uszczelnienie oraz umocowanie przewodu bez użycia narzędzi
Gumowe gniazdo proste LE-50112 jest dedykowane do współpracy z wtyczkami gumowymi LEGRAND
Urządzenia te pracujące w parze zapewniają zachowanie klasy szczelności IP44 oraz stopień wytrzymałości mechanicznej IK08
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Przewód elektryczny: | max. 3 x 2.5 mm² |
| Zaciski kablowe: | automatyczne zaciski sprężynowe |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Klasa szczelności: | IP44 |
| Klasa odporności mechanicznej: | IK08 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.084 kg |
| Wymiary: | Ø 56 x 115 mm |
| Producent / Marka: | LEGRAND |
| Gwarancja: | 2 lata |
LEGRAND POLSKA FACTORY SERVICE sp. z o.o.
ul. Ludwika Waryńskiego 20
57-200 Ząbkowice Śląskie
Poland
info@legrand.pl
