GNIAZDO POJEDYNCZE Z ZASILACZEM USB SANTRA/4188-19/EPN 230 V 16 A Elektro-Plast
The Symbol : SANTRA/4188-19/EPN
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 145.42
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SANTRA/4188-19/EPN
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 145.42
Gniazdo pojedyncze SANTRA/4188-19/EPN z zasilaczem impulsowym USB 5VDC, dedykowane do współpracy z ramkami serii Santra
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zasilanie USB: | 2 x 5 V DC / 2.1 A |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Przesłona ochronna: | ![]() |
| Montaż: | Montaż za pomocą pazurków lub wkrętów |
| Wybrane cechy: | Zgodność z normą PN-EN-60669-1:2018-04 |
| Kolor: | Czarny |
| Waga: | 0.108 kg |
| Wymiary: | 75 x 75 x 52 mm |
| Producent / Marka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Gwarancja: | 7 lat |
WAGO ELWAG sp. z o.o.
ul. Piękna 58A
50-506 Wrocław
Poland
info@wago.com
