SYGNALIZATOR ZEWNĘTRZNY SD-6000-R SATEL
The Symbol : SD-6000-R
The Availability Of : Small quantity 2 pcs.
Price: 241.51
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SD-6000-R
The Availability Of : Small quantity 2 pcs.
Price: 241.51
Zewnętrzny sygnalizator optyczno-akustyczny SD-6000-R funkcję sygnalizacji realizuje w dwojaki sposób: optycznie (miganiem lampy koloru czerwonego) i akustycznie (modulowanym sygnałem dźwiękowym o dużej głośności)
Sygnał dźwiękowy generowany jest przy pomocy przetwornika dynamicznego
Konstrukcja sygnalizatora zapewnia wysoki stopień zabezpieczenia antysabotażowego (przed otwarciem i przed oderwaniem od podłoża)
Obudowa zewnętrzna sygnalizatora wykonana jest z wysokoudarowego poliwęglanu, dzięki czemu charakteryzuje się bardzo dużą wytrzymałością mechaniczną i gwarantuje estetyczny wygląd sygnalizatora nawet po wielu latach eksploatacji
| Poziom natężenia dźwięku: | 120 dB |
| Wybrane funkcje: |
|
| Akumulator wewnętrzny: | 12 V / 2.3 Ah (brak w zestawie) |
| Temperatura pracy: | -25 °C ... 70 °C |
| Zasilanie: | 12 V DC ± 15% (zasilanie z zewnętrznego zasilacza) |
| Maksymalny pobór prądu: | 900 mA |
| Waga: | 1.51 kg |
| Wymiary: | 230 x 230 x 65 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl