GNIAZDO PROSTE POWER-SOCKET/IP54/EPN 230 V 16 A
The Symbol : POWER-SOCKET/IP54/EPN
The Availability Of : Average quantity 16 pcs.
Price: 33.54
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : POWER-SOCKET/IP54/EPN
The Availability Of : Average quantity 16 pcs.
Price: 33.54
Gumowe gniazdo o podwyższonej szczelności i wytrzymałości
Gniazdo wyposażone jest w zatyczkę
Ergonomiczny uchwyt ułatwia wyjęcie wtyczki z gniazda
Gumowe gniazdo proste POWER-SOCKET/IP54/EPN jest dedykowane do współpracy z wtyczkami gumowymi POWER-PLUG/IP54/EPN
Urządzenia te pracujące w parze zapewniają zachowanie klasy szczelności IP54
| Napięcie znamionowe: | 230 V, 50 / 60 Hz |
| Maksymalna wytrzymałość prądowa: | 16 A |
| Uziemienie: | ![]() |
| Zaciski kablowe: | zaciski skręcane |
| Typ gniazda: | CEE 7/5 |
| Wybrane cechy: | Zatyczka gniazda |
| Klasa szczelności: | IP54 |
| Kolor: | Czarny (RAL 9005) |
| Waga: | 0.11 kg |
| Wymiary: | 56 x 70 x 108 mm |
| Gwarancja: | 2 lata |
