INTELIGENTNE GNIAZDO ELEKTRYCZNE AX PRO DS-PSP1-WE 2300 W Hikvision
Symbol: DS-PSP1-WE
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 551.96
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Do bezpłatnej dostawy brakuje -,--
Suma 0,00 zł
Cena uwzględnia rabaty
Symbol: DS-PSP1-WE
Dostępność: Brak towaru 0 szt.
Cena: 551.96
Inteligentne gniazdo elektryczne DS-PSP1-WE pozwala sterować podłączonymi do niego urządzeniami za pomocą aplikacji, pilota, klawiatury
Urządzenie jest przeznaczone do współpracy z bezprzewodowymi systemami kontroli dostępu Hikvision AX PRO pracującymi w paśmie 868 MHz
Poza bezpośrednim sterowaniem, urządzenie posiada możliwość zaprogramowania harmonogramu załączania i wyłączania oraz powiązania z różnymi zdarzeniami systemowymi
| Napięcie znamionowe: | 100 ... 240 V AC, 50 / 60 Hz |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 2300 W |
| Całkowity maksymalny prąd: | 10 A |
| Liczba gniazd sieciowych: | 1 szt. |
| Typ gniazda: | CEE 7/3 (Schuko) |
| Typ wtyczki: | CEE 7/7 |
| Uziemienie: | ![]() |
| Komunikacja bezprzewodowa: | HIKVISION AX PRO, 868 MHz |
| Dostęp z telefonu komórkowego: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | 10 % ... 90 % (bez kondensacji) |
| Waga: | 0.086 kg |
| Wymiary: | 88 x 52 x 52 mm |
| Producent / Marka: | Hikvision |
| SAP Code: | 302401763 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Hangzhou Hikvision Technology Co., Ltd.
700 Dongliu Road
310051 Hangzhou
China
pawel.meisinger@hikvision.com
