DALMIERZ LASEROWY + MIARA ZWIJANA LM-40T UNI-T
The Symbol : LM-40T
The Availability Of : Average quantity 14 pcs.
Price: 143.86
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : LM-40T
The Availability Of : Average quantity 14 pcs.
Price: 143.86
Urządzenie LM-40T to laserowy miernik odległości o zasięgu do 40 m z wbudowaną miarą zwijaną o długości 5 m
Produkt idealnie nadaje się np. przy projektowaniu wnętrz, ogrodów, pomiarach nieruchomości, inspekcji inżynieryjnej, itp.
| Zasięg pomiaru: |
|
| Pomiar ciągły: | ![]() |
| Pomiar pola powierzchni: | ![]() |
| Pomiar objętości: | ![]() |
| Pomiar przyprostokątnych: | ![]() |
| Pomiary wykorzystujące twierdzenie Pitagorasa: | ![]() |
| Pomiar odcinka: | ![]() |
| Pomiar kąta: | ![]() |
| Pomiar odchylenia od poziomu: | ![]() |
| Pomiar odchylenia od pionu: | ![]() |
| Funkcja dodawania/odejmowania: | ![]() |
| Zapisywanie pomiarów: | ![]() |
| Jednostka pomiaru: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: | Baterie alkaliczne AAA, 2 szt. (w komplecie) |
| Temperatura pracy: | 0 °C ... 40 °C |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | 86 x 80 x 50 mm |
| Producent / Marka: | UNI-T |
| Gwarancja: | 2 lata |
Delta-Opti Monika Matysiak sp. z o.o.
ul. Graniczna 10
60-713 Poznań
Poland
gpsr@delta.poznan.pl

