EKSPANDER INT-ORS 8 WYJŚĆ SATEL
The Symbol : INT-ORS
The Availability Of : Small quantity 7 pcs.
Price: 505.51
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : INT-ORS
The Availability Of : Small quantity 7 pcs.
Price: 505.51
Moduł umożliwiający rozszerzenie systemu o dodatkowe 8 wyjść przekaźnikowych dla central alarmowych INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT
INT-ORS jest przewidziany do montażu na szynie DIN 35 mm
| Współpraca: | INTEGRA / INTEGRA Plus / CA-64 / VERSA / PERFECTA / ACCO-NT |
| Liczba wyjść: | 8 szt. - programowalne |
| Typ wyjść: | Przekaźnikowe |
| Wyjście sabotażowe: | ![]() |
| Prąd przełączany przez przekaźnik: | max. 16 A |
| Napięcie przełączane przez przekaźnik: | max. 250 V AC |
| Maksymalny pobór prądu: | 280 mA |
| Zasilanie: | 12 V DC |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 0.28 kg |
| Wymiary: | 122 x 92 x 58 mm |
| Producent / Marka: | SATEL |
| Gwarancja: | 2 lata |
SATEL sp. z o.o.
ul. Budowlanych 66
80-298 Gdańsk
Poland
info@satel.pl
