Oczyszczacz powietrza LTC Pure Air PA700

The Symbol : LXPA700
The Availability Of : Small quantity
449.00
pcs.
Order by phone: +48 604-131-645 Leave your phone
Shipping within : goods available after confirmation - please contact me
image

Oczyszczacz powietrza o wysokiej wydajności i nowoczesnej stylistyce, wyposażony w filtr HEPA i automatyczny tryb pracy.

Wysoka jakość

Oczyszczacze powietrza LTC Pure Air wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co jednoznacznie przekłada się na trwałość i niezawodność urządzeń. Produkt cechuje się wysoką wydajnością i szeroką funkcjonalnością, zachowując przy tym przystępną cenę. Oczyszczacze powietrza LTC Pure Air to urządzenia, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Nowoczesna stylistyka

Urządzenie zamknięte zostało w dwukolorowej obudowie z dotykowym panelem sterowania. Neutralne kolory bieli i czerni sprawiają, że produkt wpasuje się idealnie do każdego wystroju wnętrz. Zaokrąglony kształt niezawierający żadnych ostrych krawędzi sprawia, że urządzenie wygląda elegancko i będzie się świetnie prezentować na każdym rodzaju podłogi. Design urządzenia jest w całości funkcjonalny. Obszerny wlot powietrza umiejscowiony na przedniej ścianie obudowy świetnie radzi sobie ze zbieraniem zanieczyszczonego powietrza. Górna ściana zawiera wylot, który wypuszcza przefiltrowane powietrze z powrotem do pomieszczenia.

image

Wymienne filtry

W zestawie z oczyszczaczem dołączony został wymienny filtr powietrza, składający się z filtra HEPA i filtra węglowego. Cała objętość powietrza poddanego procesowi filtracji przechodzi przez ten filtr, który pochłania cząstki stałe i inne zanieczyszczenia. Wbudowany w oczyszczacz wskaźnik sygnalizuje w sposób orientacyjny moment konieczności wymiany filtra na nowy. Zalecane jest okresowe sprawdzanie stanu czystości filtra oraz wymiana zużytego filtra na nowy. Słaba kondycja filtra może znacznie zmniejszyć efektywność urządzenia i zwiększyć zużycie prądu elektrycznego.

image

Wysoka wydajność

Urządzenie cechuje się wysoką wydajnością przy zachowaniu standardowego rozmiaru urządzenia. Oczyszczacz mierzy jedynie 56 centymetrów wysokości, oferując przy tym przepływ powietrza na poziomie 210 m3 na godzinę. Oznacza to, że urządzenie świetnie nadaje się do pomieszczeń o powierzchni maksymalnej nieprzekraczającej 30 m2. Idealnie sprawdzi się w pokojach, biurach, salonach i sypialniach. Urządzenie jest w stanie przefiltrować całe powietrze w pomieszczeniu nawet do kilku razy na godzinę w pomieszczeniu o rekomendowanej powierzchni.

3-stopniowa regulacja

PA700 to urządzenie z 3-stopniową regulacją intensywności pracy. Wbudowana regulacja pozwala użytkownikowi na dostosowanie charakterystyki pracy urządzenia do swoich potrzeb. Zmniejszenie intensywności pracy w przypadku dobrej jakości powietrza pozwala zmniejszyć zużycie prądu i poziom wytwarzanego hałasu, wydłużając jednocześnie żywotność filtra.

image
image

Tryb automatyczny

Jeśli nie chcesz ciągle podchodzić do urządzenia i regulować intensywność pracy w celu jak największej oszczędności, skorzystaj z trybu automatycznego. Oczyszczacz LTC jest w stanie rozpoznać jakość powietrza w pomieszczeniu, w którym się znajduje i optymalnie dostosować intensywność pracy. Wbudowany wskaźnik LED przekazuje użytkownikowi infomacje o jakości powietrza w czasie rzeczywistym.

Tryb sleep

Korzystanie z urządzeń wentylacji takich jak wentylatory, oczyszczacze i klimatyzatory, wiąże się z wytwarzaniem dźwięku. W przypadku niektórych osób nawet monotonny dźwięk poruszającego się powietrza może uniemożliwić zaśnięcie. PA700 wyposażony został w tryb "Sleep", który stanowi balans pomiędzy efektywnością a poziomem głośności pracy. Urządzenie pracuje niebywale cicho, jednocześnie nadal filtrując powietrze w pomieszczeniu. Użytkownik może spać spokojnie ze świadomością, że oddycha czystym powietrzem nawet w nocy.

Wytwarzanie anionów

Umiarkowane stężenie jonów ujemnych (anionów) w otaczającym powietrzu niesie ze sobą wiele korzyści zdrowotnych. W odpowiednim stężeniu wspomagają koncentrację, zmniejszają uczucie senności i wpływają pozytywnie na samopoczucie. W związku z procesami chemicznymi występującymi w obecności jonów ujemnych, aniony unieszkodliwiają drobnoustroje takie jak wirusy, bakterie i alergeny. Niwelują również nieprzyjemne zapachy i w niewielkim stopniu poprawiają kondycję skóry poprzez dodatkowe jej nawilżanie. Z myślą o tych korzyściach PA700 wyposażony został w funkcję generatora anionów. Wystarczy nacisnąć odpowiedni przycisk na panelu sterowania i gotowe! Oczyszczacz od tej pory filtruje powietrze, jednocześnie wzbogacając je o pożyteczne jony ujemne.

Programator czasowy

Oczyszczacz LTC to produkt, który pozwala użytkownikowi na dostosowanie go do swoich potrzeb. Wbudowany programator czasowy pozwala na ustawienie czasu pracy urządzenia i jego automatyczne wyłączenie. Dzięki tej funkcjonalności zdecydujesz, czy oczyszczacz ma pracować przez godzinę, dwie, cztery lub osiem. Możesz skorzystać z programatora czasowego na przykład przed wyjściem z domu. W tej sytuacji będziesz mieć pewność, że powietrze zostanie przefiltrowane, a jednocześnie oczyszczacz nie będzie pracował zbyt długo bez potrzeby.

image
image

Marka:LTC

Model:PA700

Napięcie zasilania:AC 230 V

Moc:42 W

Maksymalna powierzchnia pomieszczenia:30 m2

Objętość oczyszczanego powietrza (poziom CADR):210 m3 / h

Maksymalny poziom hałasu:58 dB

Wbudowany filtr:HEPA, węglowy

Funkcja wytwarzania anionów:Tak

Wskaźnik jakości powietrza:Tak

Czujnik pyłu:Tak

Programator czasowy:4 tryby (1h, 2h, 4h, 8h)

Tryby pracy:

  • Automatyczny
  • Nocny

Regulacja trybu pracy urządzenia: 4-stopniowa: auto, wysoki, normalny, niski

Kolor:Biało-czarny

Długość kabla zasilającego:1,8 m

Wymiary:560 x 310 x 210 mm

Waga:4,66 kg

W zestawie:

  • 1 x Oczyszczacz powietrza
  • 1 x Filtr
  • 1 x Instrukcja obsługi

Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

Parameters :
There is currently no comments or ratings for this product.

Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
Ask a question
The Signature Of The :
Email :
Ask a question :