• Categories
  • Osuszacz /oczyszczacz powietrza LTC Pure Air PA706

The Symbol : 10144555727
No goods
334.80
Order within
and we will send the package today
Enter your email
Shipping within 24 hours
The Availability Of Out of stock
Leave your phone
image

Wielofunkcyjne urządzenie łączące w sobie funkcjonalności osuszacza i oczyszczacza powietrza.

image

Wysoka jakość

Oczyszczacze powietrza LTC Pure Air wykonane zostały z wysokiej jakości materiałów, co jednoznacznie przekłada się na trwałość i niezawodność urządzeń. Produkt cechuje się wysoką wydajnością i szeroką funkcjonalnością, zachowując przy tym przystępną cenę. Oczyszczacze powietrza LTC Pure Air to urządzenia, które sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Osuszanie powietrza

Zbyt duża wilgotność w pomieszczaniach takich jak kuchnia lub łazienka to bardzo poważny problem, pojawiający się w wielu domach i mieszkaniach. Powodów dla zbyt wilgotnego powietrza może być wiele, od złej wentylacji po nieodpowiednią hydroizolację budynku. Wilgotne środowisko to idealne miejsce do powstawania pleśni i grzybów. Osuszacz LTC efektywnie skrapla wilgoć zawartą w powietrzu, wypełniając wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 2,5l. Urządzenie pracuje bardzo cicho, dysponując przy tym wysoką wydajnością. PA706 jest w stanie skroplić 700 ml wody z powietrza w ciągu jednej doby, nie przekraczając przy tym 45 dB.

Nowoczesna stylistyka

Urządzenie zamknięte zostało w białej obudowie z wyświetlaczem na froncie. Neutralny kolor sprawia, że produkt wpasuje się idealnie do każdego wystroju wnętrz. Zaokrąglony kształt niezawierający żadnych ostrych krawędzi sprawia, że urządzenie wygląda elegancko i będzie się świetnie prezentować na każdym rodzaju podłogi. Design urządzenia jest w całości funkcjonalny. Obszerny wlot powietrza umiejscowiony na tylnej ścianie obudowy świetnie radzi sobie ze zbieraniem zanieczyszczonego powietrza. Górna ściana zawiera wylot, który wypuszcza przefiltrowane powietrze z powrotem do pomieszczenia.

image

Potrójne oczyszczanie

Osuszacz LTC Pure Air wyposażony został w innowacyjną technologię oczyszczania powietrza. Urządzenie wyposażone zostało w trzy komplementarne rozwiązania - filtr fotokatalityczny, światło UV oraz wytwarzanie anionów. Osobno, rozwiązania te poprawiają jakość powietrza, ale nie wystarczą do prawidłowego oczyszczenia. Zastosowanie tych technologii jednocześnie pozwala na znaczną poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu oraz wyeliminowanie wirusów, baterii i alergenów.

image
image

Wielofunkcyjny wyświetlacz

Na froncie urządzenia umieszczony został czytelny wyświetlacz, przekazujący informacje na temat warunków w pomieszczeniu i pracy urządzenia. W każdym momencie użytkownik może odczytać aktualną temperaturę w pomieszczeniu i stopień wilgotności powietrza. Dodatkowo, odpowiednie ikony wskazują czy urządzenie w danym momencie osusza powietrze, wytwarza aniony lub wykonuje proces odmrażania.

Tryb automatyczny

Urządzenie LTC pracuje w pełni automatycznie. Jedyne co musisz zrobić to nacisnąć przycisk na górze obudowy. PA706 dostosuje tryb swojej pracy do aktualnego poziomu wilgotności w pomieszczeniu i jakości powietrza. Nie musisz martwić się trybami intensywności lub ręcznym włączaniem trybu jonizowania. Nasz osuszacz wszystko zrobi za Ciebie!

Mimo dołożenia wszelkich starań przy tworzeniu oferty, możemy popełnić błąd wstawiając np. błędne zdjęcie lub opis, prosimy o zgłoszenie nam jego poprawy. Jeśli produkt, który wysłaliśmy Państwu różni się od przedstawionej oferty przyjmiemy go z powrotem. Zależy nam na Państwa zadowoleniu.

There is currently no comments or ratings for this product.
  • Rate

The Whole Thing
The Functionality Of The
Price
The Signature Of The
Opinion Of The
The Signature Of The
Email
Ask a question
www.e-media.com.pl
  • About the e-media store

Online store e-media.com.pl

In our online store, we offer a full range of products related to broadly understood security: monitoring, access control, automation, alarm and fire protection systems. Our portfolio includes such security systems as: Burglary and Assault Signaling Systems SSWiN, CCTV video surveillance, Access control access control + T&A (work time recording), LAN / WLAN network systems and fiber optic technology (including fiber optic microducts ), Intercoms and Video intercoms. Our offer is addressed both to individual customers looking for comprehensive solutions and to installation companies specializing in the integration and installation of security systems. In addition, we offer RTV products such as devices for receiving satellite and terrestrial TV, computer equipment and accessories and smartphones. We are also familiar with the automotive industry, for which we have also prepared an interesting offer, so if you want to buy car accessories, please visit the dedicated section.