ADAPTER HDMI-W/DP-MINI-W-2M HDMI, Mini DisplayPort - 4K UHD UNITEK
The Symbol : HDMI-W/DP-MINI-W-2M
The Availability Of : Small quantity 8 pcs.
Price: 66.10
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : HDMI-W/DP-MINI-W-2M
The Availability Of : Small quantity 8 pcs.
Price: 66.10
Przewód UNITEK HDMI-W/DP-MINI-W-2M pozwala podłączyć urządzenia z wyjściem Mini DisplayPort do monitorów, telewizorów i innych ekranów HDMI, oferując obraz w rozdzielczości do 4K przy 30 Hz.
Model obsługuje także HDR, 3D, HDCP 2.2 oraz przesył audio 7.1 / 5.1 / stereo, dlatego dobrze sprawdzi się zarówno do pracy, jak i w domu do zastosowań prywatnych.
Długość przewodu wynosi 2 m, a dzięki funkcji plug-and-play nie wymaga instalacji dodatkowych sterowników.
| Wejścia: | Wtyk Mini DisplayPort |
| Wyjścia: | Wtyk HDMI |
| Obsługiwane rozdzielczości: | 3840 x 2160 P - 4K UHD, 30 Hz |
| Standard HDMI: | 1.4 |
| Obsługa audio: | 8 Kanałów |
| Długość przewodu: | 2 m |
| Wybrane funkcje: |
|
| Zasilanie: | z portu HDMI |
| Waga: | 0.08 kg |
| Wymiary: | 27 x 12 x 10 mm - Wtyk Mini DisplayPort 55 x 22 x 12 mm - Gniazdo HDMI |
| Producent / Marka: | UNITEK |
| Gwarancja: | 2 lata |
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl
KONSORCJUM FEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ
ul. Czarnkowska 13
60-415 Poznań
Poland
info@fen.pl