Szafa 24U 600x600, drzwi przednie szklane, osłona tylna metalowa pełna, zamek, 4 belki nośne, 4 regulowane stopki, do samodzieln
The Symbol : SS-24U-600-600-01-C
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 2063.21
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : SS-24U-600-600-01-C
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 2063.21
Konstrukcja
Drzwi przednie wyposażone są w zamek zapobiegający dostępowi do szafy przez osoby niepowołane. Wykonane z wysokiej jakości szkła hartowanego. Osłony boczne posiadają zatrzaski ułatwiające ich demontaż oraz zamek. Elementy szafy są malowane proszkowo na kolor czarny RAL9004.
Opakownie
Szafa jest dostarczana w formie FLAT PACK - zestaw do samodzielnego montażu.
| Dane techniczne | |
|---|---|
| Szerokość | 19" |
| Wysokość | 24U |
| Szerokość zewnętrzna | 600 mm |
| Wysokość zewnętrzna | 1250 mm |
| Głębokość zewnętrzna | 600 mm |
| Materiał | blacha stalowa |
| Wykończenie powierzchni | malowanie farbą proszkową |
| Grubość blachy | 1,2 mm (+/- 0,2 mm) |
| Grubość profili montażowych | 2,0 mm (+/- 0,2 mm) |
| Konstrukcja ramy | skręcana |
| Nośność szafy | - kółka do 300 kg - stopki do 600 kg |
| Stopień ochrony | IP 20 |
| Masa | ok. 73 kg |
| Kolor | czarny (RAL9004) |
| Drzwi przednie | przeszklone - zamykane na klucz |
| Drzwi tylne | stalowe - zamykane na klucz |
| Osłony boczne | stalowe - zamykane na klucz |