INTELIGENTNE GNIAZDO ELEKTRYCZNE GB-155G 2300 W GreenBlue
The Symbol : GB-155G
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 64.68
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : GB-155G
The Availability Of : Out of stock 0 pcs.
Price: 64.68
Inteligentne gniazdo elektryczne GB-155G pozwala sterować podłączonymi do niego urządzeniami za pomocą aplikacji mobilnej
Do prawidłowego funkcjonowania urządzenia niezbędne jest połączenie go z siecią Wi-Fi z dostępem do Internetu
Poza bezpośrednim sterowaniem, urządzenie posiada możliwość zaprogramowania harmonogramu załączania i wyłączania, a ponadto w trybie "Poza domem" może symulować obecność domowników włączając i wyłączając podłączone urządzenia o różnych porach
| Napięcie znamionowe: | 230 V / 50 Hz |
| Maksymalne łączne obciążenie: | 2300 W |
| Całkowity maksymalny prąd: | 10 A |
| Liczba gniazd sieciowych: | 1 szt. |
| Typ gniazda: | CEE 7/3 (Schuko) |
| Typ wtyczki: | CEE 7/4 |
| Uziemienie: | ![]() |
| Komunikacja bezprzewodowa: | WiFi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Dostęp z telefonu komórkowego: | eFamilyCloud (ANDROID), eFamilyCloud (iOS) |
| Wybrane cechy: |
|
| Obudowa: | Tworzywo sztuczne (PC + ABS) |
| Kolor: | Biały |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 45 °C |
| Dopuszczalna względna wilgotność otoczenia: | ≥ 80 % |
| Waga: | 0.13 kg |
| Wymiary: | 100 x 79 x 61 mm |
| Producent / Marka: | GreenBlue |
| Gwarancja: | 2 lata |
Centrumelektroniki.EU Sp. z o.o.
ul. Korfantego 7
42-600 Tarnowskie Góry
Poland
+48 32 284 7222
contact@centrumelektroniki.pl
