SWITCH POE CS4218-16ET-135 16-PORTOWY SFP DAHUA
The Symbol : CS4218-16ET-135
The Availability Of : Average quantity 14 pcs.
Price: 747.99
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : CS4218-16ET-135
The Availability Of : Average quantity 14 pcs.
Price: 747.99
Dzięki niezawodności i zapewnieniu wysokiej jakości transmisji, 16-portowy przełącznik PoE CS4218-16ET-135 10/100 Mb/s typu desktop stanowi idealne rozwiązanie do rozbudowy domowej lub biurowej sieci
16 portów obsługuje funkcję Power over Ethernet (PoE)
Switch jest zarządzalny poprzez www oraz przez chmurę (aplikacja DoLynk Care)
Uwaga! Port SFP wymaga dokupienia modułu SFP, który jest dostępny w naszej ofercie
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | Link, PoE, Power, System, 50 % PoE, 80 % PoE, 100 % PoE |
| Szybkość transmisji: |
|
| Maksymalna moc wyjściowa: |
|
| Maksymalna sumaryczna moc: | 135 W |
| Tablica adresów MAC: | 8k |
| Tryby pracy: |
|
| Wybrane cechy: |
|
| Certyfikaty: | CE |
| Zabezpieczenia: |
|
| Obudowa: | Metalowa |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V AC @ 47 ... 63 Hz |
| Pobór mocy: | max. 154 W |
| Temperatura pracy: | -10 °C ... 55 °C |
| Waga: | 2.18 kg |
| Wymiary: | 440 x 220 x 44 mm, RACK 19", 1U |
| Producent / Marka: | DAHUA |
| Gwarancja: | 5 lat |
ZHEJIANG DAHUA TECHNOLOGY CO.,LTD
No.1399, Binxing Road, Binjiang District
310053 Hangzhou
China
overseas@dahuatech.com
DAHUA TECHNOLOGY POLAND sp. z o.o.
ul. Salsy 2
02-823 Warszawa
Poland
info@dahuatech.com
