AKUMULATOR DO ELEKTRONARZĘDZI PTBO18V5-GC Zamiennik Bosch 18V 5 Ah Green Cell
The Symbol : PTBO18V5-GC
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 284.33
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : PTBO18V5-GC
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 284.33
Akumulator o pojemności 5 Ah kompatybilny z systemem Bosch 18V
| Kompatybilność: | Zamiennik Bosch 18V |
| Napięcie znamionowe: | 18 V |
| Pojemność akumulatora: | 5 Ah |
| Rodzaj ogniw: | Li-Ion |
| Zabezpieczenie przeciwzwarciowe: | ![]() |
| Zabezpieczenie termiczne: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed przeładowaniem: | ![]() |
| Zabezpieczenie przed głębokim rozładowaniem akumulatora: | ![]() |
| Zabezpieczenie przeciwprzepięciowe: | ![]() |
| Wskaźnik stanu baterii: | ![]() |
| Waga: | 0.6 kg |
| Wymiary: | 114 x 74 x 62 mm |
| Producent / Marka: | Green Cell |
| Gwarancja: | 2 lata |
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
CSG S.A.
ul. Kalwaryjska 33
30-509 Kraków
Poland
info@greencell.pl
