SWITCH POE / EXTENDER APT-5-50 5-PORTOWY ATTE
The Symbol : APT-5-50
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 453.95
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
For free delivery are missing -,--
Sum 0,00 €
Price includes discounts
The Symbol : APT-5-50
The Availability Of : Small quantity 6 pcs.
Price: 453.95
Możliwość zasilania PoE, zgodnie ze standardem 802.3bt sprawia, że urządzenie jest jeszcze bardziej uniwersalne i łatwiejsze w instalacji
Port LAN 1 pełni funkcję portu Uplink oraz wejścia zasilania POE 802.3af/at/bt
Porty LAN 2 ... LAN 5 pozwalają na zasilenie przyłączonych urządzeń za pośrednictwem POE 802.3af/at/bt
Uwaga!
W celu zasilenia urządzeń zgodnych ze standardem POE 802.3af/at/bt, napięcie wejściowe nie może być niższe, niż 44V DC
| Porty LAN: |
|
| Zarządzanie: | ![]() |
| Diody LED: | LAN, PoE |
| Szybkość transmisji: | 10/100/1000 Mbps : 1 Port LAN + PoE IN 10/100/1000 Mbps : 4 Port LAN + PoE OUT |
| Maksymalna moc wyjściowa: | 60 W @ port PoE |
| Maksymalna sumaryczna moc: | 90 W |
| Wybrane cechy: |
|
| Zasilanie: |
|
| Pobór mocy: | < 0.3 W |
| Waga: | 0.82 kg |
| Wymiary: | 105 x 70 x 21 mm |
| Producent / Marka: | ATTE |
| Gwarancja: | 3 lata |
ATTE POWER Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 5
32-400 Myślenice
Poland
info@atte.pl
ATTE POWER Sp. z o. o.
ul. 3 Maja 5
32-400 Myślenice
Poland
info@atte.pl
